BPW 05.145.25.22.0 Łożyskowanie resora

- Liczba otworów: 6
- Średnica otworu [mm]: 26
- Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 45
- Średnica otworu centrującego [mm]: 26
- rozstaw otworów 1 [mm]: 125
- rozstaw otworów 2 [mm]: 150
- Materiał: Stal
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z kołkiem prowadzącym
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z wpustem
- Numer artykułu: 05.145.25.22.0
- Nasza cena: 722,82 PLN
- Producent: BPW
- Numer EAN: IC-436909
Cena zawiera 23% VAT
Porządkowe numery producenta w porównaniu z numerami części oryginalnej::

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Łożyskowanie resora BPW 05.145.25.22.0?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Twoje eksperci części zamiennych autodoc.pl.
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o BPW Łożyskowanie resora?
Przeczytaj Łożyskowanie resora 0514525220 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.