COVIND 967/596 Zderzak z prawej

-
Strona zabudowy:
z prawej
- sparowany numer artykułu: 967 / 597
- Numer artykułu: 967/596
- Nasza cena: 251,64 PLN
- Producent: COVIND
- Numer EAN: DEA1AA
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Porządkowe numery producenta w porównaniu z numerami części oryginalnej::
- OEN A9678850303 — MERCEDES-BENZ
- OEN 9678850303 — MERCEDES-BENZ
- OEN 9678850303-7G99 — MERCEDES-BENZ
- OEN A9678850303-7G99 — MERCEDES-BENZ

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zderzak COVIND 967/596?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Twoje eksperci części zamiennych autodoc.pl.
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o COVIND Zderzak?
Przeczytaj Zderzak 967596 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.