Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Łożysko koła / zestaw do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Łożysko koła / zestaw do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Łożysko koła / zestaw do ciężarówek
  • Kup tanio Łożysko koła / zestaw samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
Katalog Łożysko koła / zestaw do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Łożysko koła / zestaw do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Łożysko koła / zestaw do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej

Łożysko koła / zestaw do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu

Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Łożysko koła / zestaw. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Łożysko koła / zestaw w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Łożysko koła to element układu napędowego ciężarówki. Zapewnia ono połączenie mechaniczne, zbieżność oraz wolny obrót piasty koła na osi. Jakość tego produktu bezpośrednio wpływa na sterowność pojazdu, przez co wadliwy element powinien zostać natychmiast wymieniony. Część nie powinna zostać poddawana naprawom. Poza samą częścią zestaw łożyska koła może zawierać także bieżnie, uszczelki, pierścienie ustalające, zaślepki ochronne, korki, uszczelki, trzpienie, zawleczki, śruby, nakrętki, itp.

Kiedy nadszedł czas na zamontowanie zestawu?

Części są wysoce niezawodne, jednak ulegają one z biegiem czasu zepsuciu wskutek obciążeń mechanicznych. Zarówno kulowe i toczne łożyska kół w samochodach, jak i stożkowe w ciężarówkach potrzebują być wymienione wskutek naturalnego ścierania się metalu lub pojawienia się na bieżniach defektów.

Oznakami potrzeby montażu nowych części obejmują odgłosy buczenia w trakcie jazdy, ścierania podczas skręcania kierownicą, utrata oleju, przegrzewanie się piasty, luzy na kole. Jeśli zdiagnozuje się podane symptomy, wymagana się natychmiastowa konserwacja części.

Części powinny być montowane zgodnie z instrukcją naprawy. W większości przypadków części powinny zostać wymienione wyłącznie po stronie, gdzie wymagana jest ich wymiana.

Dobrze znani producenci zestawów

Części produkowane są pod następującymi markami:

  • polską marką Kamoka;
  • holenderską marką A. B. S.;
  • niemiecką marką Vaico, Ridex;
  • francuską marką SNR;
  • szwedzką marką SKF;
  • duńską marką JP Group, etc.

AUTODOC: wygodne robienie zakupów przez Internet

Czy szukasz sklepu internetowego, w którym możesz bez jakiegokolwiek problemu robić zakupy przez Internet z zyskiem? Witamy w AUTODOC. Stworzyliśmy przyjazną dla użytkownika stronę internetową oraz aplikację mobilną: z łatwością możesz znaleźć i kupić różnorodne produkty. Rozsądne ceny dotyczą wszystkich produktów znajdujących się w naszym katalogu, a promocje obejmują wiele części, umożliwiając zaoszczędzenie pieniędzy na Twoim zakupie. Już dziś stań się klientem AUTODOC i kupuj zestawy łożysk kół, amortyzatory, tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe oraz inne części do pojazdów ciężarowych w niskiej cenie oraz z wygodą.