Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Mocowanie resora / dodatki do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Mocowanie resora / dodatki do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Mocowanie resora / dodatki do ciężarówek
  • Kup tanio Mocowanie resora / dodatki samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
  • Aut ciężarowych Mocowanie resora / dodatki zawsze w niskich cenach
    Gwarancja najlepszej ceny
Katalog Mocowanie resora / dodatki do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Mocowanie resora / dodatki do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Mocowanie resora / dodatki do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej
Mocowanie resora / dodatki do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu
Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Mocowanie resora / dodatki. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Mocowanie resora / dodatki w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Mocowania sprężyny zawieszenia w samochodach pasażerskich znajdują się pod osią, a w ciężarówkach są one zamocowane nad nimi. Części decydują o niezawodności mocowania, a także o bezpieczeństwie.

Rodzaje mocowań sprężyn zawieszenia do ciężarówek

W katalogach można znaleźć następujące części:

  • Wsporniki, tarcze, cylindryczne pręty. Są one stosowane do połączenia końcówek części do ramy.
  • Cybanty. Są one stosowane do połączenia elastycznych elementów części z belką osi.
  • Tuleje. Są one wykonane z gumy lub poliuretanu. Gumowe tuleje lepiej pochłaniają wstrząsy, z kolei tuleje poliuretanowe są bardziej wytrzymałe.

Awarie oraz ich przyczyny

Uszkodzenia korozyjne metalowych części są możliwe wskutek wystawienia części na działanie wilgoci. Tuleje są podatne na ścieranie, odkształcenie, a także tracą swoją elastyczność wskutek zużycia. Mocowania mogą poluzować się wskutek wypadku drogowego lub niewystarczającego dokręcenia podczas montażu.

W jaki sposób zdiagnozować awarię

Część nie ma z góry określonego okresu eksploatacyjnego; części są w razie potrzeby wymieniane. Wymagana jest terminowa konserwacja danego podzespołu, która obejmuje sprawdzenie stanu technicznego konkretnych elementów. W szczególności należy sprawdzić dokręcenie cybantów.

Problemy mogą być diagnozowane poprzez utratę możliwości trzymania się drogi lub pogorszenie kierowania autem. W takich sytuacjach zaleca się dokładnie zmierzenie odległości pomiędzy lewym i prawym kołem przodu i tyłu samochodu. Może to wykazać, że rozstaw kół jest dłuższy po jednej stronie, niż po drugiej. Czasami dany problem może zostać rozwiązany poprzez montaż nowych mocowań. Poza tym podczas wymiany sprężyny zawieszenia zaleca się skorzystanie z nowych mocowań.

AUTODOC: wygodne robienie zakupów przez Internet

Czy nienawidzisz marnowania swojego czasu na wyszukiwaniu części w różnorodnych sklepach internetowych? Dzięki szerokiemu zakresowi produktów w sklepie AUTODOC możesz wybrać wszystko, co Tobie potrzebne. Możesz kupić w niskiej cenie mocowania sprężyny zawieszenia, a także inne części do swojej ciężarówki. Ustalamy rozsądne ceny i regularnie umożliwiamy dostęp do promocji. Nie wahaj się skontaktować ze specjalistami naszego działu obsługi klienta w celu zasięgnięcia większej ilości informacji. Z chęcią poinformują oni Ciebie o naszym sklepie internetowym, zasadach dostawy oraz płatności.