Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Zestaw sprzęgła do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Zestaw sprzęgła do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Zestaw sprzęgła do ciężarówek
  • Kup tanio Zestaw sprzęgła samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
Katalog Zestaw sprzęgła do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Zestaw sprzęgła do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Zestaw sprzęgła do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej

Zestaw sprzęgła do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu

Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Zestaw sprzęgła. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Zestaw sprzęgła w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Zestaw sprzęgła do ciężarówki to element, który przenosi moment obrotowy z silnika na przekładnię. Zestaw zazwyczaj obejmuje koło zamachowe, płytę dociskową oraz przesuwną, łożysko wyciskowe sprzęgła oraz mocowania. W przypadku wykorzystania w ciężarówce układu dwutarczowego oferowana jest także płyta pośrednia. Elementy są zazwyczaj wykonane z żeliwa, stopu stali lub materiałów ciernych pozbawionych azbestu. Zestawy zaprezentowane w katalogach różnią się od siebie ilością elementów oraz ceną.

Kiedy nadszedł czas na zamontowanie zestawu?

Nie ma ściśle określonych terminów na wymianę podzespołu. Zazwyczaj jego żywotność wynosi 80 000 – 150 000 przejechanych kilometrów. Zużycie zależy od stylu jazdy oraz warunków eksploatacyjnych samochodu.

Istnieje kilka oznak wskazujących o potrzebie montażu nowych części. Obejmują one problemy podczas wrzucania biegów, niepełne wrzucenie oraz zwolnienie sprzęgła, wibrację nadwozia samochodu, szarpanie ciężarówką oraz inne dźwięki podczas wciskania pedału.

W przeciwieństwie do części do samochodów pasażerskich elementy wystawione są na wysokie obciążenia. W związku z tym zaleca się terminowe odwiedzenie stacji serwisowej w celu diagnostyki i serwisu.

Dobrze znani producenci zestawu sprzęgła

Szeroko rozpoznawalnymi markami są:

  • Valeo;
  • Sachs;
  • Luk;
  • Dt oraz inne marki.
AUTODOC: wygodne robienie zakupów przez Internet

W naszym sklepie internetowym możesz kupić zestawy sprzęgła do ciężarówki oraz wiele innych części. Jeśli produkty dostępne są w promocji możesz kupić wszystko jeszcze taniej. Dowiedz się więcej o aktualnych zniżkach od specjalistów naszego działu pomocy technicznej oraz dokonaj korzystnych zakupów przez Internet w AUTODOC.