Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny

1
2
3
Wysokiej jakości DT Spare Parts Tuleja, sworzeń zwrotnicy
DT Spare Parts Tuleja, sworzeń zwrotnicy 1.16304 - kup ze zniżką w wysokości 15%
  • DT Spare Parts Tuleja, sworzeń zwrotnicy 1.16304 - kup ze zniżką w wysokości 15%
  • auto części
  • DT Spare Parts Tuleja, sworzeń zwrotnicy 116304: kup przez Internet

DT Spare Parts Tuleja, sworzeń zwrotnicy 

Numer artykułu: 1.16304
  • Masa [g]: 116
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 45
  • Średnica [mm]: 50
  • Wysokość [mm]: 50
  • DT Spare Parts: Tuleja, sworzeń zwrotnicy
  • Numer artykułu: 1.16304
  • Nasza cena: 20,05 PLN
  • Numer artykułu producenta: 1.16304
  • Producent: DT Spare Parts
  • Numer EAN: 4057795518131
  • Warunki  nowy

  • Zastosować numery: 1.16304
  • EAN: 4057795518131
  • 14

    Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • 200

    Bezpieczne Zamówienie 200 dni

Dodaj do listy życzeń

Na stanie

27,46 PLN**
-27%

20,05 PLN

zawiera 23% VAT , nie obejmuje kosztów dostawy

- +
Kup
OEM Numer części

Porządkowe numery producenta w porównaniu z numerami części oryginalnej:

  • OEN 1335567 — SCANIA
  • OEN 1343373 — SCANIA
Kompatybilność z samochodami użytkowymi
DT Spare Parts 1335567, 1343373 Tuleja, sworzeń zwrotnicy
Opinie
5 Ten produkt został oceniony przez 2 klientów.
0 gwiazdek 5 gwiazdek

Artykuły ocenione w skali 3-5 gwiazdek są najpopularniejsze i mają najwyższą jakość. Artykuły ocenione w skali 1-2 gwiazdek to zazwyczaj nowe produkty lub rzadko spotykane części samochodowe.

Proszę ocenić produkt
Dodaj pliki
Dodaj zdjęcia lub filmy do swojej opinii
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
0 Pytania
Czy mają państwo dodatkowe pytania dotyczące produkta?
Nasza wykształcona obsługa klienta zawsze poradzi Ci!
Twoje eksperci części zamiennych Autodoc.pl.

Po to, żeby zadać pytanie, prosimy, uzupełnić wszystkie pola!

Formy płatności:
Niezawodna i wygodna płatność za swoje zamówienie części marki DT Spare Parts za pomocą karty MasterCard Zapłać za swoje zakupy DT Spare Parts 1.16304 serwisem PayPal DT Spare Parts Tuleja, sworzeń zwrotnicy 116304 - kup kartą VISA Kupuj 1.16304, korzystając z możliwości przedpłaty albo opłaty za pobraniem

Czy chcesz więcej dowiedzieć się o DT Spare Parts Tuleja, sworzeń zwrotnicy? Przeczytaj Tuleja, sworzeń zwrotnicy 116304 FAQ i opinie klientów!

Czy potrzebujesz pomocy?  Kontakt

Sposób wysyłki:
Tuleja, sworzeń zwrotnicy 4057795518131: niezawodna dostawa firmą kurierską DHL DT Spare Parts 1.16304: zamów już dziś, a natychmiast dostarczymy ją firmą kurierską UPS Firma kurierska GLS dostarczy zamówione przez Ciebie części DT Spare Parts 116304 w najkrótszym możliwym czasie

Każde zamówienie o wartości powyżej 390 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 390 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.

AUTODOC CLUB: Łatwy w przeszukiwaniu zbiór ponad 1000 poradników w formacie PDF oraz 1600 filmików instruktażowych!
DT Spare Parts 1.16304: części zamienne z podobnymi parametrami
AUGER 54902
DT Spare Parts 4047755029029
DT Spare Parts IT0308F43373
DT Spare Parts IT 0308F 43373
DT Spare Parts 74120017
DT Spare Parts 4057795518148
DT Spare Parts 4057795518131
DT Spare Parts 4047755961794
DT Spare Parts K07.03798
DT Spare Parts 1343373
FEBI BILSTEIN 10556
PE Automotive 12100402A
PE Automotive 121.004-02A
SAMPA 116048
SAMPA 116.048
SEM LASTIK 14628
ST-TEMPLIN 06.060.3003.940
ST-TEMPLIN 060603003940