Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
FULMEN FG1705 Akumulator 12V 170Ah 950A B3

- Pojemność akumulatora [Ah]: 170
- Wykonanie strefy podłogowej: B3
- Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]: 950
- Długość [mm]: 514
- Szerokość [mm]: 218
- Wysokość [mm]: 210
- Napięcie [V]: 12
- Wykonanie strefy podłogowej: B03
- Położenie biegunów: 3
- Numer artykułu: FG1705
- Nasza cena: 2279,27 PLN
- Producent: FULMEN
- Numer EAN: 366102404553
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Porządkowe numery producenta w porównaniu z numerami części oryginalnej::
- OEN 670015068 — FULMEN
- OEN MCEX950PF — JOHN DEERE
- OEN 00580-09700 — KUBOTA

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Akumulator FULMEN FG1705?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Twoje eksperci części zamiennych autodoc.pl.
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o FULMEN Akumulator?
Przeczytaj Akumulator FG1705 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.