PROPLAST 26108103 Szkło lampy, światła obrysowe

-
Kolor:
biały
- Średnica [mm]: 60
- Grubość [mm]: 7
- Właściwości: samoprzylepny
- Kształt: okrągły
- Numer artykułu: 26108103
- Nasza cena: 7,84 PLN
- Producent: PROPLAST
- Numer EAN: 4025091201934
- Stan: Zregenerowana
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Szkło lampy, światła obrysowe PROPLAST 26108103?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Twoje eksperci części zamiennych autodoc.pl.
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o PROPLAST Szkło lampy, światła obrysowe?
Przeczytaj Szkło lampy, światła obrysowe 26108103 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.