Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy do ciężarówek
 • Kup tanio Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
  Bezpieczne Zamówienie 200 dni
Katalog Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej

Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu

Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Drazek kierowniczy podluzny / ciegno zwrotnicy w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Drążek poprzeczny przesyła siłę z przekładni kierowniczej na ramiona sterujące piasty, tym samym zapewniając wymagany kąt skrętu kierowanych kół ciężarówki. Ta część to rurka ze specjalnymi otworami, w której zamontowane są sworznie kuliste.

Rodzaje

Istnieją części na następujące osie:

 • Przednie;
 • Tylne;
 • Dowolne
 • Swobodne.

Przede wszystkim dostępne są przednie i tylne drążki poprzeczne do samochodów dostawczych. Niezależnie od osi, części mogą różnić się konstrukcją:

 • Nie ściągane (nie można ich naprawić)
 • Ściągane (bardziej trwałe dzięki możliwości serwisowania)

Części samochodowe zawarte w katalogu różnią się również:

 • Wagą;
 • Rozmiarem;
 • Rodzajem mocowania.

Awarie i ich przyczyny

Część ma długą żywotność. Jej zerwania mogą być spowodowane odkształceniem, które pojawia się jeśli ciężarówka uderzy w dużą przeszkodę. Ze względu na trudny dostęp do części, jej wymiana powinna być wykonana na specjalistycznej stacji serwisowej. Po tym, konieczna będzie regulacja koła.

Jak wykryć usterki

Oznaki awarii są identyczne jak w przypadku awarii drążków poprzecznych samochodów osobowych. Na przykład, obce dźwięki mogą być słyszalne przy pokonywaniu zakrętów lub można zauważyć stukanie lub luz kierownicy. Poza tym, ciężarówkę może ściągać na jedną stronę.

AUTODOC: wygodne zakupy online

Czy chcesz sprawić, by serwisowanie Twojej ciężarówki był niedrogie? Zamów wysokiej jakości części w sklepie online AUTODOC. Możesz tu kupić drążek poprzeczny do ciężarówki i wiele innych produktów w korzystnych cenach. Specjaliści naszego zespołu wsparcia z chęcią pomogą CI wybrać części zamienne, których potrzebujesz i opowiedzieć Ci o promocjach, dostępnych w tym czasie. Rób zakupy online n korzystnych warunkach i zdobądź swoje akcesoria w najkrótszym czasie!