Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw do ciężarówek
 • Kup tanio Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
  Bezpieczne Zamówienie 200 dni
 • Aut ciężarowych Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw zawsze w niskich cenach
  Gwarancja najlepszej ceny
Katalog Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej
Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu
Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Pas wieloklinowy przenosi moment obrotowy z koła pasowego wału korbowego na konkretny podzespół: alternator, wspomaganie kierownicy, klimatyzację, pompę wodną. Jest on warstwą gumy z podłużnymi klinami w kształcie litery V z powłoką ochronną wykonaną z oleju oraz odpornego na wysokie temperatury materiału. Dodatkowo zestaw pasów wieloklinowych do ciężarówek zawiera zazwyczaj napinacz oraz koło pasowe napinające, tłumiki napinaczy oraz mocowania.

Kiedy należy zamontować zestaw

Produkty skonstruowane dla ciężarówek posiadają wyższą moc przesyłową niż pasy wieloklinowe do samochodów pasażerskich. Ilość klinów w pasach do ciężarówek wynosi 8 lub więcej. Dodatkowo pasy wykonane są często z odpornego na zużycie przewodu, co zapewnia ich odporność na zmiany obciążenia. Pomimo tego wszystkie elementy napędu pasowego są poddawane zużyciu. Z tego powodu serwisowanie danego podzespołu zalecane jest po każdokrotnym przejechaniu 10 000 km.

Montaż nowego zestawu może być wymagana wskutek zużycia się kół pasowych i tłumików: może nastąpić wtedy przesunięcie się lub zakleszczenie pasa. Poza tym części mogą być uszkodzone wskutek mocnego uderzenia. W przypadku gwałtownego uszkodzenia napędu pasowego elementy całego podzespołu należy wymienić całym kompletem. Może się to zdarzyć wskutek zwiększonego obciążenia silnika ciężarówki lub jego regularnej pracy na biegu jałowym.

Dobrze znani producenci zestawów pasów wieloklinowych

Najwyższej jakości zestawy, które zapewniają niezawodną i bezpieczną pracę ciężarówek, można znaleźć zwłaszcza w katalogach następujących firm:

 • Contitech;
 • Bosch;
 • Autex;
 • Gates;
 • SKF.
AUTODOC: wygodne robienie zakupów przez Internet

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki zakres wytrzymałych części samochodowych. Od teraz szybka i niezawodna naprawa każdego pojazdu nie jest problemem. W szczególności możesz dziś u nas kupić zestaw pasów wieloklinowych do ciężarówek dostępny w przystępnej cenie. Próbujemy możliwie najczęściej zaskoczyć naszych klientów promocjami oraz zniżkami, a także zapewniamy otrzymanie darmowej dostawy. Już teraz złóż zamówienie przez Internet i doświadcz, że wysokiej jakości produkty mogą być wyjątkowo niedrogie.