Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Zawieszenie silnika do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Zawieszenie silnika do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Zawieszenie silnika do ciężarówek
  • Kup tanio Zawieszenie silnika samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
  • Aut ciężarowych Zawieszenie silnika zawsze w niskich cenach
    Gwarancja najlepszej ceny
Katalog Zawieszenie silnika do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Zawieszenie silnika do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Zawieszenie silnika do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej
Zawieszenie silnika do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu
Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Zawieszenie silnika. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Zawieszenie silnika w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Poduszka silnika ciężarówki w niezawodny sposób podłącza jednostkę napędową. Element pochłania również uderzenia i drgania z ramy podczas ruchu samochodu.

Rodzaje poduszek silnika dla ciężarówek

Podobnie jak poduszki silnika w samochodach osobowych, elementy te dzielimy na:

  • Gumowe i metalowe. Są stosunkowo niedrogie i popularne. Mają proste konstrukcje, a między dwiema metalowymi płytkami umieszczone są zazwyczaj uszczelki wykonane z odpornej na zużycie gumy.
  • Hydrauliczne. Adaptują się do różnych warunków działania silnika i wykazują wysoką skuteczności w pochłanianiu drgań. Konstrukcja zawiera komory z płynem roboczym i ruchomą membranę. Przeznaczone są do usuwania niedużych drgań, które pojawiają się, na przykład, gdy ciężarówka prowadzona jest na dość gładkiej nawierzchni drogowej.

Przy wyborze elementów do katalogu, zwracaj uwagę na to, że różnią się w zależności od strony montażu. Faktem jest, że jedna z poduszek silnika jest podatna na zwiększone obciążenia, więc jest wykonana z gęstszego materiału. Dlatego też, ceny lewej i prawej poduszki silnika mogą się różnić.

Awarie i inne powody

Element musi zostać wymieniony, jeśli utraci swoją integralność. Poza tym elementy mogą stracić swoje właściwości tłumiące i izolujące wibracje wraz z upływem czasu. Z reguły, uszkodzenia mechaniczne wynikają z intensywnych obciążeń na silniku, silnych drgań i zmian temperatury.

Jak wykrywać usterki

Terminy wymiany dla tych elementów nie są określone. Uszkodzeń można wykryć przez inspekcję w czasie konserwacji. Konieczność nieplanowanej wizyty na stacji serwisowej jest często wskazywana przez hałas i silne drgania w obszarze silnika.

AUTODOC: wygodne zakupy online

W naszym sklepie online możesz korzystnie zakupić poduszki silnika, filtr oleju, uszczelki olejowe i wiele innych części do ciężarówek. Z częstymi promocjami, które mamy w AUTODOC, możesz zminimalizować koszt naprawy swojej ciężarówki. Ponadto, błyskawicznie przetwarzamy zamówienia online i organizujemy szybką dostawę – otrzymacie swoje zakupy tak szybko jak to możliwe.