Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny

1
2
3
Wysokiej jakości DANBLOCK Tarcza hamulcowa
DANBLOCK Tarcza hamulcowa 540356DB - kup ze zniżką w wysokości 15%

DANBLOCK Tarcza hamulcowa  Oś przednia, Oś tylna, wentylowany wewnętrznie

Numer artykułu: 540356DB
  • Strona zabudowy: Oś przednia, Oś tylna
  • Średnica [mm]: 430
  • Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznie
  • Ilość otworów: 10
  • Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 237
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 45
  • Minimalna grubość [mm]: 37
  • Wysokość [mm]: 131
  • Wymiar gwintu: M16 x 1,5
  • Masa [g]: 28500
  • DANBLOCK: Tarcza hamulcowa
  • Numer artykułu: 540356DB
  • Nasza cena: 387,60 PLN
  • Numer artykułu producenta: 540356DB
  • Producent: DANBLOCK
  • Numer EAN: 5702760541988
  • Warunki  nowy

  • Zastosować numery: 540356DB
  • EAN: 5702760541988
  • 2

    lata gwarancji

  • 14

    Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • 200

    Bezpieczne Zamówienie 200 dni

Dodaj do listy życzeń

Na stanie

516,80 PLN**
-25%

387,60 PLN

(Cena za sztukę)

zawiera 23% VAT , nie zawiera kosztów dostawy

- +
Kup
OEM Numer części

Porządkowe numery producenta w porównaniu z numerami części oryginalnej:

  • OEN 1962327 — DAF
  • OEN MBR5025 — MERITOR
  • OEN 1367735 — SCANIA
  • OEN 1386686 — SCANIA
  • OEN 1402272 — SCANIA
  • OEN 1852817 — SCANIA
Kompatybilność z samochodami użytkowymi
DANBLOCK 1962327, MBR5025, 1367735, 1386686, 1402272 Tarcza hamulcowa
Opinie
4 Ten produkt został oceniony przez 26 klientów.
0 gwiazdek 5 gwiazdek

Artykuły ocenione w skali 3-5 gwiazdek są najpopularniejsze i mają najwyższą jakość. Artykuły ocenione w skali 1-2 gwiazdek to zazwyczaj nowe produkty lub rzadko spotykane części samochodowe.

Proszę ocenić
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
0 Pytania
Czy mają państwo dodatkowe pytania dotyczące produkta?
Nasza wykształcona obsługa klienta zawsze poradzi Ci!
Twoje eksperci części zamiennych Autodoc.pl.

Po to, żeby zadać pytanie, prosimy, uzupełnić wszystkie pola!

Formy płatności:
Niezawodna i wygodna płatność za swoje zamówienie części marki DANBLOCK za pomocą karty MasterCard Zapłać za swoje zakupy DANBLOCK 540356DB serwisem PayPal DANBLOCK Tarcza hamulcowa 540356DB - kup kartą VISA Kupuj 540356DB, korzystając z możliwości przedpłaty albo opłaty za pobraniem

Czy chcesz więcej dowiedzieć się o DANBLOCK Tarcza hamulcowa? Przeczytaj Tarcza hamulcowa 540356DB FAQ i opinie klientów!

Czy potrzebujesz pomocy?  Kontakt

Sposób wysyłki:
Tarcza hamulcowa 5702760541988: niezawodna dostawa firmą kurierską DHL DANBLOCK 540356DB: zamów już dziś, a natychmiast dostarczymy ją firmą kurierską UPS Firma kurierska GLS dostarczy zamówione przez Ciebie części DANBLOCK 540356DB w najkrótszym możliwym czasie

Każde zamówienie o wartości powyżej 390 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 390 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.

AUTODOC CLUB: Łatwy w przeszukiwaniu zbiór ponad 1000 poradników w formacie PDF oraz 1600 filmików instruktażowych!
DANBLOCK 540356DB: części zamienne z podobnymi parametrami
AIR FREN 23670010
AIR FREN 23.670.010
AUGER 31032
BREMBO 09806710
BREMBO 09.8067.10
BREMBO 09.A995.10
BREMBO 09A99510
CEI 215043
CEI 215.043
DT Spare Parts IT 1601S 01041
DT Spare Parts 4057795315990
DT Spare Parts 4047755203108
DT Spare Parts 2090430001
DT Spare Parts 2090 430 001
DT Spare Parts 15541
FEBI BILSTEIN 10005
FEDERAL MOGUL BCR170A
FTE BS5179
LEMFÖRDER 3197201
LEMFÖRDER 31972 01
MEYLE 835 521 0001
MEYLE 8355210001
PE Automotive 12610060A
PE Automotive 12610000A
PE Automotive 12610000
PETERS ENNEPETAL 126.100-00A
PETERS ENNEPETAL 126.100-60A
SAMPA 041.073
SAMPA 041073
ST-TEMPLIN 031103021000
ST-TEMPLIN 03.110.3021.000
ST-TEMPLIN 302100
ST-TEMPLIN 3021.00
TEXTAR 93088300
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0435080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4035080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 40.35.080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 04.35.080
ZIMMERMANN 510673100
ZIMMERMANN 510.6731.00