Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
HENGST FILTER E128L Filtr powietrza Ø 127 [mm], Wkład filtra

- Rodzaj filtra: Wkład filtra
- Wysokość [mm]: 123
- Średnica wewnętrzna [mm]: 64
- Średnica [mm]: 127
- Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 64
- Numer artykułu: E128L
- Nasza cena: 55,85 PLN
- Producent: HENGST FILTER
- Numer EAN: 4030776077667
- Stan: nowy
Porządkowe numery producenta w porównaniu z numerami części oryginalnej::
- OEN 173 972 — DEUTZ-FAHR / KHD / DEUTZ
- OEN 5014022002 — GARDNER
- OEN 132310000 — HENGST FILTER

Pełne odpowiedniki produktów

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Filtr powietrza HENGST FILTER E128L?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Twoje eksperci części zamiennych autodoc.pl.
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o HENGST FILTER Filtr powietrza?
Przeczytaj Filtr powietrza E128L FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.