Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Poduszka powietrzna do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Poduszka powietrzna do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Poduszka powietrzna do ciężarówek
  • Kup tanio Poduszka powietrzna samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
  • Aut ciężarowych Poduszka powietrzna zawsze w niskich cenach
    Gwarancja najlepszej ceny
Katalog Poduszka powietrzna do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Poduszka powietrzna do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Poduszka powietrzna do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej
Poduszka powietrzna do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu
Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Poduszka powietrzna. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Poduszka powietrzna w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Samochody pasażerskie wyposażone są w pneumatyczne zawieszenie wyłącznie wtedy, gdy należą do elitarnej klasy. Ciężarówki są w nie szeroko wyposażane. Posiadają one relatywnie niską wagę oraz przyczyniają się do wygodnej podróży. Dodatkowo dany układ zapewnia możliwość regulacji odstępu pomiędzy podłogą nadwozia lub platformą a nawierzchnią drogi. Znacznie ułatwia to załadunek. W ciężarówkach zazwyczaj montowane są części jednoobwodowe.

Rodzaje

W podzespołach stosowane są różnorodne rodzaje elementów:

  • Ze zmienną powierzchnią czynną. Jest ona określana przez przesunięcie kołnierzy łożyska.
  • Ze stałą powierzchnią czynną. Są to części typu tłokowego.

Dane konstrukcje mogą być montowane na obu osiach. Niemniej jednak w ciężarówkach tylne pneumatyczne zawieszenie jest bardziej powszechne od przedniego.

Awarie oraz ich przyczyny

Nie ma z góry określonych terminów wymiany: wymiana odbywa się w momencie, gdy cylindry hydrauliczne tracą swoją integralność wskutek zużycia ciernego. Dzieje się tak wskutek stałego kontaktu powierzchni roboczej z piaskiem i brudem. Kolejna powszechną awarią jest destrukcja elementów kompresora po długiej i stałej pracy.

W jaki sposób zdiagnozować awarię pneumatycznego zawieszenia ciężarówki

Awaria może być zdiagnozowana poprzez odpowiednią kontrolkę na desce rozdzielczej. Dodatkowo w czasie parkowania nadwozie jest często obniżane w rejonie kół. Wadliwy kompresor może wytwarzać niespotykane dźwięki w trakcie pracy. Może się także stać, że do wytworzenia wymaganego ciśnienia będzie potrzebna większa ilość czasu. Jednostka nie jest zawsze w całości wymieniana: gdyż jeden wadliwy element może zostać naprawiony. W tym celu najlepiej jest skontaktować się z profesjonalistami ze stacji serwisowej.

AutoDoc: wygodne robienie zakupów przez Internet

Czy chciałbyś kupić pneumatyczne zawieszenie oraz inne części do swojej ciężarówki? W katalogu sklepu internetowego AutoDoc znajdziesz szeroki zakres części. Nasze rozsądne ceny pomogą Tobie w zmniejszeniu poniesionych kosztów. Czy wolisz robić zakupy w trakcie trwania promocji? Regularnie zapewniamy naszym klientom dostęp do zniżek, które umożliwiają zakup wysokiej jakości części w niskiej cenie. Jeśli potrzebujesz zasięgnąć większej ilości informacji, prosimy o skontaktowanie się z naszymi specjalistami działu obsługi klienta poprzez czat online lub drogą telefoniczną.

loader Prosimy, poczekać!...