Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej do ciężarówek
  • Kup tanio Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
Katalog Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej

Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu

Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Filtr hydrauliki przekladni kierowniczej w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Filtry wspomagania kierownicy w ciężarówkach wymagane są do oczyszczania płyny roboczego zapobiegają przedwczesnemu zużyciu elementów mających z nim kontakt. Umieszcza się je w zbiornikach wspomagania kierownicy, a one zwiększają wydajność jednostki.

Rodzaje

Podobnie jak filtry wspomagania kierownicy dla samochodów osobowych, części do ciężarówek dostępne na rynku składają się głównie z elementu papierowego i siatki: Ta druga jest zazwyczaj zrobiona z:

  • Metalu;
  • Plastiku.

Możesz kupić online elementy z różnymi sposobami mocowania:

  • Wkładane;
  • Gwintowane.

Części w katalogach producentów mogą mieć różne wymiary, szczególnie średnicę i wysokość.

Awarie i ich przyczyny

Część nie ma określonej żywotności. Interwały wymiany są zazwyczaj wskazywane w instrukcji obsługi ciężarówki. Jeśli stosowany jest niskiej jakości płyn roboczy, część szybko się zapycha, a nawet może się odkształcić. Część powinna być wymieniana wraz z olejem wspomagania kierownicy.

Jak wykryć usterki

Na awarię części wskazują wycieki oleju widoczne podczas inspekcji zbiornika. Poza tym, sam materiał zmienia kolor, konsystencję i zapach. Tym samym, skuteczność wspomagania kierownicy spada, a z jednostki dobiegają obce dźwięki.

AUTODOC: wygodne zakupy online

W sklepie online AUTODOC możesz kupić filtry wspomagania kierownicy i inne części do naprawy i serwisowania Twojego pojazdu dostawczego w korzystnych cenach. Poza tym, mamy regularne promocje, w trakcie których akcesoria stają się jeszcze tańsze. Kup wysokiej jakości części już dziś i otrzymaj je tak szybko jak to możliwe na korzystnych warunkach.