Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika do ciężarówek
  • Kup tanio Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
  • Aut ciężarowych Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika zawsze w niskich cenach
    Gwarancja najlepszej ceny
Katalog Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej
Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu
Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Wysprzeglik / lozysko wysprzeglika w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Łożysko wyciskowe sprzęgła do ciężarówek to element przekładni, który odpowiedzialny jest za rozdzielenie tarcz. W szczególności jest ono aktywowane podczas wrzucania biegów, a także podczas pracy silnika na biegu jałowym.

Rodzaje łożysk wyciskowych sprzęgła do ciężarówek
  • Mechaniczne. Są one napędzane przewodem. Posiadają one prostą konstrukcję, a także charakteryzują się relatywnie niską wydajnością. Są one zazwyczaj niedrogie.
  • Hydrauliczne. Są one napędzane poprzez zwiększające się ciśnienie płynu w głównym cylindrze, które jest przenoszone do siłownika podczas wciskania pedału. W wyniku tego łożysko wyciskowe sprzęgła porusza się w kierunku membrany. Nie ma praktycznie potrzeby na mocne wciskanie pedału przez użytkownika.
Awarie oraz ich przyczyny

Dany element nie może być naprawiony, a w razie zużycia w trakcie pracy należy go wymienić. Jest to często spowodowane faktem, że olej znajdujący się w cylindrze traci swoje właściwości, na przykład, pod wpływem stałego kontaktu z wodą i błotem.

W przypadku nieprawidłowego montażu, tak samo jak w przypadku łożyska dociskowego sprzęgła samochodów osobowych, dana część może zacząć się ześlizgiwać. Często może to skutkować uszkodzeniem innych części położonych w okolicach łożyska.

W jaki sposób zdiagnozować awarię

Gdy pedał pozostaje wciśnięty przez długi okres czasu, można usłyszeć wyraźne stukanie, które wskazuje zużycie się bieżni łożyska. Wizualny przegląd jest trudny, gdyż wymaga demontażu jednostki. Nie zaleca się samodzielnego dokonania danej procedury; skontaktuj się ze stacją serwisową w celu pomocy. Nawet w przypadku zdiagnozowania oczywistych symptomów należy wymienić element po każdokrotnym przejechaniu 100 000 – 150 000 km.

AUTODOC: wygodne robienie zakupów przez Internet

Czy wolisz robić zakupy przez Internet przy pomocy smartfonu? Zainstaluj naszą aplikację mobilną, a będziesz w stanie kupić łożyska wyciskowe sprzęgła, koła zamachowe, mechanizmy różnicowe oraz inne części do swojej ciężarówki wszędzie, gdzie będzie to dla Ciebie wygodne. Nasze przystępne ceny oraz ekscytujące promocje dadzą Tobie możliwość zakupu wszystkiego, co Tobie potrzebne w niskiej cenie. Już teraz przeszukaj nasz katalog i sprawdź sam, że robienie zakupów przez Internet na AUTODOC jest łatwe i korzystne.