Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku do ciężarówek

Wybierz swój samochód użytkowy
Aby znaleźć Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku do samochodów ciężarowych lub innych pojazdów dostawczych i zapewnić pełną kompatybilność części, wybierz model poniżej.
1
2
3
Informacje dodatkowe
Zamów niedrogo Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku do ciężarówek
  • Kup tanio Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku samochodów użytkowych z prawem do ich zwrotu w ciągu 200 dni
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
Katalog Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku do ciężarówek - wybierz w sklepie internetowym AUTODOC

Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku do NAJLEPSZYCH marek ciężarówek

Najwyższej jakości Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku do samochodów użytkowych: NAJLEPSZE marki

Więcej

Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku do ciężarówek: Bestsellery z naszego katalogu

Dane produkty są jednymi z najczęściej kupowanych rzeczy z katalogu Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku. Szeroki zakres najlepszych marek pomoże Tobie w wyborze Zacisk hamulcowy / mocowanie zacisku w okazyjnej cenie i zapewni Tobie najlepsze dopasowanie do Twojej ciężarówki lub samochodu użytkowego.

Uchwyt mocujący zacisk hamulcowy to metalowa część z otworami na trzpienie prowadzące, która jest przymocowana do zwrotnicy oraz zapewnia prawidłowe ustawienie klocków hamulcowych oraz tarczy względem siebie. Należy zauważyć, że naprawianie przednich i tylnych uchwytów mocujących zacisk hamulcowy może wymagać różnorodnych elementów. Wielu producentów oferuje zestawy naprawcze, które są relatywnie niedrogie i zapewniają możliwość usunięcia problemu bez kosztownej wymiany całego podzespołu. Mogą one zawierać podkładki, trzpienie prowadzące, osłony przeciwpyłowe oraz smar.

Kiedy nadszedł czas na zamontowanie zestawu?

Żywotność części nie jest ograniczona; w dużej mierze zależy ona od stylu jazdy oraz intensywności jazdy ciężarówką. Elementy układu hamulcowego mogą ulec awarii wskutek wysokich obciążeń, przez co powinny być regularnie poddawane przeglądom na stacji serwisowej co najmniej co okres 6. miesięcy.

Główne awarie obejmują uszkodzenia mechaniczne, usterki otworów, ślady korozji, zakleszczanie się elementów ruchomych. Oznaki, które wskazują o potrzebie pilnej konserwacji uchwytów obejmują hałasy, uderzenia podczas hamowania, gwałtowne zużywanie się klocków hamulcowych, wibracje pedału hamulca podczas procesu hamowania, a także pogorszenie się stabilności ciężarówki podczas zwalniania.

Dobrze znani producenci danych zestawów

Wysokiej jakości produkty wykonane są pod:

  • holenderską marką A. B. S.;
  • hiszpańskimi markami ERT i Autofren Seinsa;
  • niemiecką marką TRW.
AUTODOC: wygodne robienie zakupów przez Internet

W sklepie internetowym AUTODOC możesz kupić zestawy naprawcze uchwytów mocujących zacisk hamulcowy do ciężarówek, a także wiele innych wysokiej jakości części. Ceny znajdujących się w naszym katalogu produktów z pewnością Cię zaskoczą, a regularne zniżki będą dla Ciebie bonusem. Już dziś stań się naszym klientem i rób zakupy przez Internet z prawdziwym zyskiem.